KURUMSAL

Vizyon Ahşap Palet ve Sandık, siz değerli müşterilerine; ahşap palet, 2. el palet, SKF sandık, ahşap sandık, ihracat sandıkları, ahşap kafes, EURO Palet, CP Palet, 2. el kafes, özel ölçülü ahşap palet imalat ve satışı konusunda hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden buyana konusunda uzman personeli, toplam kalite yönetimi anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ilkesi ile çalışan firmamız, modern tesislerinde ahşap palet, sandık ve ambalaj kafesleri imalatı yapmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerine ahşap palet ve ahşap sandık satışımız devam etmektedir. Bizden Fiyat Almadan Ahşap palet ve Sandık Almayın.  Vizyon Ahşap Palet, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerine hizmet, ürün ve çözümler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz

Tahta Palet Lideri: Sandık, Takozlu Palet, Euro Palet, Güçlü ahşap Palet, sağlam ve özellikle 110×130 , 80×120 cm ölçülerinde her tür palet ihtiyacını karşılayan güçlü ekibimizle, 2005 yılından beri İstanbul’da palet alım satım ve imalatını yapmaktayız. 35 kişilik personelimizle kapasitemiz günlük 1000 palettir. Her türlü palet, sandık ve tahta mevcut olup istenilen şekil ve ebatta temin de edebiliriz.

İKİNCİ EL PALET ALIM – SATIM

İkinci el palet olarak fabrikamıza gelen ürünler seçim , tamir , kesim ve sınıflandırma gibi birimlerimizde gerekli işlemlere tabi tutulmaktadır.

Geri dönüşüm prosedürlerinin ardından tekrar kullanılması mümkün olmayan tahta parçaları sunta fabrikalarına yada yakacak olarak kullanmak isteyen şahıs yada işletmelere verilmektedir.

Kontrolden geçen ürünlerimiz palet stok alanlarımızda istiflenerek palet satışlarımız gerçekleşmekte ve müşterilerimize ulaştırmaktayız.